Tennissen met Koffie!
'1 match is 3 mensen blij!'
Wat doe je als zelf jarenlang vrijwilliger geweest bent bij de tennisvereniging en op Zeewoldevoorelkaar een oproepje ziet voor een meneer met Parkinson en dementie die van tennissen houdt en wat beweging nodig heeft? Reageren!
Via de telefoon maakte Jenneke een eerste afspraak om kennis te maken. Meneer heeft altijd getennist, heeft beweging nodig en 1 op 1 aandacht. In een groep tennissen lukt niet meer. Jenneke tennist nu elke week 45 minuten met meneer. Na afloop drinken Jenneke en meneer een kopje koffie samen. Als Jenneke met meneer op stap is, heeft zijn mantelzorger even tijd voor zichzelf!
'1 match=3 mensen blij!'
Het fijne is dat er 3 mensen blij worden van deze match: meneer omdat hij met zijn geliefde sport bezig kan zijn, zijn mantelzorger die ziet hoe goed beweging voor meneer is en nu ook tijd voor zichzelf heeft en Jenneke die het leuk vindt om iets te doen voor een ander en veel plezier beleeft aan het vrijwilligerswerk.
100e aanmelding!
100e aanmelding! 100e aanmelding voor ZVE! Met de aanmelding van Wenda op 13 maart jl. kwam de teller van het aantal accounts op het vrijwilligersportaal binnen een maand op de 100 aanmeldingen te staan! Reden genoeg voor een leuke actie! Maar vanwege de coronacrisis was het niet mogelijk om het bedankpakketje eerder te overhandigen. Met een leuk verrassingspakket van Zeewoldevoorelkaar werd Wenda Westerhuis daarom op donderdag 28 mei jl. alsnog even in het zonnetje gezet! Buiten het portaal om doet Wenda al veel vrijwilligerswerk, maar het portaal van Zeewoldevoorelkaar is een gemakkelijke manier om ook af en toe ook nog eens ander vrijwilligerswerk te doen, aldus Wenda. Het account was dan ook zo gemaakt! De aanmeldingen voor Zeewoldevoorelkaar blijven binnenkomen en de teller staat inmiddels al bijna op 200 gebruikers! Ook voor de 200e aanmelding ligt er een leuk verrassingspakketje klaar. Dus wil jij ook wel iets voor een ander betekenen en/of heb je een vraag, maar heb je je nog niet aangemeld? Doe het nu en wie weet verrassen wij jou binnenkort ook met zo’n leuk pakketje! Deel deze verhalen en inspireer anderen om ook te helpen! Facebook Twitter LinkedIn Whatsapp Forward
Lees het verhaal